Maciej

Krysa

Wodzireje ruszają na wesela

Wodzireje ruszają na wesela

Maciej Krysa
Zaczyna się. Po zimowym rozprężeniu, wraz z nadejściem wiosny, Wodzireje Double Wings rozpoczynają kolejny lot w kierunku weselnych parkietów .

Będziemy w salach weselnych, dworkach, pałacach, hotelach, parkach, namiotach – wszędzie tam, gdzie będzie potrzeba wniesienia twórczego wkładu w weselne świętowanie. Będziemy towarzyszyć, wspierać, motywować, ożywiać, pociągać za Głównymi Bohaterami tych wszystkich, z którymi owi bohaterowie postanowili dzielić radość z zaślubin. Nagromadzone pokłady pasji, zaangażowania i entuzjazmu czekają tylko na zapłon by rozlać się i zarażać wszystkich wokół 🙂

W najbliższą sobotę najdalej wyląduje Karol – w Stoczku Łukowskim. Hubert nieco bliżej, choć w przeciwną stronę od Warszawy. Sylwek z zespołem będą hałasować w Konstancinie, a ja w samej Warszawie. Zaczynamy więc lokalnie, ale w niejeden odległy zakątek Polski nas w tym roku weselne szlaki zaprowadzą.

Nie możemy się doczekać każdego kolejnego spotkania 🙂

Z pozdrowieniami dla wszystkich z którymi w przeciągu najbliższych kilku miesięcy przyjdzie nam radośnie pobrykiwać. Do zobaczenia!

Maciek Krysa
Wodzirej Double Wings

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców