Sylwester

Laskowski

Szalony wodzirej

Szalony wodzirej

Sylwester Laskowski
Czasem, jak to się mówi „wpadam komuś w oko”. Coś we mnie, albo w tym, co robię na tyle przypadnie komuś do gustu, że chce mnie zaangażować w roli, w jaką – przyznaję – lubię się wcielać, czyli w rolę wodzireja.
Jest to zawsze miłe, gdy ludzie dobrze postrzegają Ciebie, lub to co robisz (a najlepiej jak i jedno i drugie).

Ostatnia korespondencja mailowa z pewną Wdzięczną Młodą Damą, której z racji mojej niedyspozycyjności w określonym terminie zarekomendowałem usługi pewnego wodzireja, zainspirowała mnie do napisania tego krótkiego tekstu, który tylko z pozoru jest o „szalonych wodzirejach”.

Ostatnie zdanie z owej korespondencji, tuż po podziękowaniu za polecenie owego wodzireja brzmiało: „Mam nadzieję, że jest równie „szalony” jak i Ty ;)”.

Tak postawiona sprawa stawia w nieco trudnej sytuacji zarówno wodzireja polecającego jak i tym bardziej wodzireja polecanego. Jeśli bowiem wodzirej polecający, poprzez jakieś swoje mniej lub bardziej okazyjne działania faktycznie okazał się „szalony”, to wodzirej polecany ma nie lada wyzwanie: nic, tylko wypada mu prezentować się jako „istny wariat” 😉

Oczywiście nie o to – na szczęścia dla wszystkich, a dla wodzirejów w szczególności – chodzi.

Moja odpowiedź, jakiej w mailu udzieliłem, będzie jak sądzę najlepszym wyjaśnieniem istoty sprawy i właściwym sposobem postawienia problemu „szaloności”, czy „szaleństwa” na weselu.

„Nie wiem, czy (tu padło imię polecanego wodzireja) jest równie „szalony” jak ja, ale z pewnością posiada umiejętności przekształcania drętwych imprez w istne parkietowe szaleństwo 😉 A o to tak naprawdę chodzi. Bo to nie wodzirej ma być „gwiazdą” na Waszym weselu, ale Wy i Wasi goście. 🙂

Choć momentami może się zdawać, że największym „szaleńcem” na imprezie jest właśnie Wodzirej, to w istocie – jeśli tylko jest dobry – dąży do tego, aby uwaga i światła reflektorów skupiły się na kimś innym.

Tak więc szykujcie dobre buty! To wokół Was będzie się wszystko kręcić ;)”

Ufam, że powyższe słowa dadzą dobrą „perspektywę poszukiwawczą” wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym wodzirejem 🙂

Szalonych imprez, Panowie Szlachta! 😉

Zapraszam Cię do udziału w kursie: Niebanalne Pomysły na Wesele ».

Z pozdrowieniami!

– Sylwek, Wodzirej Double Wings

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców