Maciej

Krysa

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

Maciej Krysa
6.01.2011 przez kilka dużych miast w Polsce przemaszerował barwny i głośny Orszak Trzech Króli. W Warszawie w przemarszu wzięło udział kilkanaście tysięcy osób – Królowie na koniach i wielbłądzie, góralska kapela, podhalańscy pasterze z prawdziwymi owcami…
…przebrani za rycerzy chłopcy, dziewczynki jako dwórki, rodzice, całe rodziny a także przypadkowi przechodnie i turyści.

Ze względu na wspomnianą pogodę Agatę i Piotra powitaliśmy w przedsionku hotelu. Po dzieleniu chleba oraz toaście przyszła pora na życzenia od Gości (właśnie ze względu na pogodę nie były składane tuż po ślubie).

Podczas pierwszego posiłku Młodzi przedstawili swoich Gości – to bardzo fajny sposób, aby rodzina, przyjaciele i znajomi mieli możliwość wstępnego poznania się. Myślę, że wesele jest czasem, w którym nie chcemy być anonimowi – to przecież świetna okazja by zawiązać trwałe więzy.

Zabawę rozpoczęliśmy dostojnie – od poloneza – jak przystało w tak eleganckim wnętrzu. Tuż po nim Młodzi zatańczyli swój pierwszy taniec do piosenki Alicii Keys „If I ain’t got you” – osobiście bardzo lubię ten utwór.

Na parkiecie świetnie bawiliśmy się m. in. przy Lambadzie, Waka Waka, YMCA czy nieśmiertelnych Kaczuchach. Naprawdę gorąco zrobiło się przy „Całuj mnie” – nie żałowaliśmy gardeł!

Bardzo fajnym rozwiązaniem była możliwość wklejania zdjęć z fotobudki do księgi pamiątkowej. Czasem Młodzi pytają mnie, czy fotobudka nie powoduje, że na parkiecie bawi się mniej osób. Na pewno tak, ale frajda jaką dają wspólne zdjęcia, nierzadko z ciekawymi gadżetami w postaci peruk, śmiesznych okularów czy doczepianych wąsów, jest tego warta.

Podczas oczepin byliśmy świadkami wzruszających podziękowań dla Rodziców, Dziadków i Świadków. Ale oczepiny to także szalone konkursy – była bardzo żywiołowa wyprawa do cyrku oraz zadziorny taniec kowbojski.

Już po oczepinach na parkiecie sporo się działo za sprawą Przyjaciół i Znajomych Agaty i Piotra, którzy nie dali chwili wytchnienia naszej Młodej Parze.

Agato i Piotrze, życzę Wam wspaniałego wspólnego życia razem!

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców