Karol

Koprukowiak

Grupa Wodzirejów Double Wings YMCA stoi!

Grupa Wodzirejów Double Wings YMCA stoi!

Karol Koprukowiak
Nie ważne o jakiej porze przyjęcia weselnego. Nie ważne na jak dużym czy małym parkiecie, na korytarzu sali weselnej czy między stołami. Bez względu na szerokość i długość geograficzną.
Czy to zabawa prymicyjna, wesele bezalkoholowe czy biesiada na całego. Ten numer kochają chyba wszyscy. A jeżeli jeszcze pokusimy się o rozszyfrowanie skrótu YMCA, to dla wielu taniec stanie się jeszcze większą przyjemnością…

YMCA czyli Young Men’s Christian Association to międzynarodowa organizacja chrześcijańska której głównym celem jest “służenie harmonijnemu rozwojowi fizycznemu, umysłowemu i duchowemu”. Podobny cel dla swojej wodzirejskiej pracy stawiam sobie ja i każdy z wodzirejów DoubleWings! Przecież wesele to szczególny czas radości ciała, umysłu i duszy!

A zadaniem wodzireja jest zapewnienie każdemu z nich odpowiedniej dawki zabaw i uciech z wyczuciem smaku, kultury i ogromną porcją niebanalności. A wszystko rozwijać ma się harmonią 🙂 Dowody wskazujące na słuszną linię i jedność wodzirejów DoubleWings dostępne są na blogu wodzireja Maćka Krysy i filmiku z wodzirejem Sylwkiem Laskowskim w akcji z hasłem YMCA na ustach.

Autorem zdjęć YMCA na moim blogu jest Tomasz Knapik, świetny fotograf ślubny jastalphotogroup.

YMCA hymnem grupy DoubleWings? Co o tym myślicie?

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców