Hubert

Gonciarz

Czego nie robimy

Czego nie robimy

Hubert Gonciarz

1. Nie przeszkadzamy w zabawie.

Nie jest naszym celem stawanie na świeczniku. Robimy to na chwilę, by dać zastrzyk dobrej energii uczestnikom zabawy. Jeśli goście bawią się świetnie bez naszej pomocy, to nie będziemy przeszkadzać dodatkowymi zabawami (choć ostatnie słowo zawsze należy do organizatora zabawy). Chętnie za to wspieramy inicjatywy rodzące się „na sali”.

2. Nikogo nie ośmieszamy

Organizator imprezy zaprasza na nią osoby, na których mu w jakiś sposób zależy. Podzielamy taki punkt widzenia i nigdy celowo nie stawiamy żadnego z gości w niezręcznej sytuacji. Naszym zadaniem jest tworzenie dobrego klimatu zabawy oraz unikanie sytuacji, w której ktoś mógłby się poczuć urażony.

3. Nie upijamy gości

Bywa, że goście oczekują od nas wznoszenia toastów. Jesteśmy zdania, że bardziej naturalną jest sytuacja gdy robią to osoby silnie emocjonalnie związane z „tematem zabawy”.  Wtedy taka czynność nabiera zupełnie innego charakteru. Z chęcią wspieramy takie działania głosem i mikrofonem :), a przy okazji unikamy podejrzeń, że za pomocą alkoholu ułatwiamy sobie nasze zadanie.

4. Nie organizujemy zabaw o podtekście erotycznym

Na szczęście spotykamy coraz więcej osób, które podzielają naszą opinię o takich zabawach: to obciach!

 

Hubert
Wodzirej Double Wings

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców