Hubert

Gonciarz

Czego można się po nas spodziewać 🙂

Czego można się po nas spodziewać 🙂

Hubert Gonciarz

1. Jesteśmy lojalni i dyskretni.

Jednym z fundamentów naszej pracy jest lojalność wobec organizatorów imprezy. Doskonale wiemy, że od zaufania jakim nas obdarzacie zależy powodzenie zabawy. Dlatego zawsze zachowujemy w dyskrecji informacje, które nam przekazujecie.

2. Wcielamy w życie wspólnie ustalony scenariusz zabawy.

Na etapie przygotowania do imprezy wspólnie z organizatorem przygotowujemy jej scenariusz. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować go w stu procentach. Egzekwowaniu tego planu podporządkujemy wszystkie nasze osobiste  cele.

3. Dostosowujemy się  do zmieniających się okoliczności.

Prowadzenie imprezy to przede wszystkim praca z ludźmi. Taka praca jest pełna niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji. Z uwagą przyglądamy się przebiegowi zabawy i reagujemy dostosowując do jej dynamiki. Mając ciągle przed oczami jasno wyznaczone cele dobieramy na bieżąco odpowiednie środki do ich realizacji.

4. Prowadzenie imprez to nasza pasja.

Naszym głównym zadaniem jest animowanie zabawy i podchodzimy do tego zadania bardzo serio.  Każde zlecenie podejmujemy z maksymalnym zaangażowaniem, budując atmosferę wzajemnej życzliwości. Ciągle szukamy możliwości zbudowania jeszcze lepszej atmosfery zabawy. Lubimy to!

5. Nie zmuszamy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczestnik zabawy jest inny. Szanujemy wolność każdego z nich. Dlatego zawsze wolimy zachęcać, ułatwiać, stwarzać dobry klimat niż zmuszać do zabawy. Nasze pomysły, metody motywacji i inspiracji  dopasowujemy do preferencji bawiących się osób.

6. Mamy oczy szeroko otwarte.

Niespodziewane sytuacje tylko czyhają by się wydarzyć 🙂 Czasem jest to większy poślizg z podaniem posiłku, czasem problemy techniczne. Staramy się z takich sytuacji wyciągnąć jak najwięcej korzyści dla prowadzonej  imprezy.

7. Gramy do końca.

Gwarantujemy, że gorliwie będziemy wypełniać swoje zadania aż do końca imprezy. Do ostatniego gwizdka będziemy budować dobrą atmosferę i pomysłowo zachęcać do zabawy.

Hubert

Wodzirej Double Wings

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców