Maciej

Krysa

Ania i Tomek – odlotowe wesele

Ania i Tomek – odlotowe wesele

Maciej Krysa
Co zrobić by nadać imprezie oryginalny, niepowtarzalny charakter? Żeby od pierwszych chwil zaskoczyć gości i sprawić by to spotkanie pozytywnie zapadło w pamięć?

Wbrew pozorom nie trzeba w tym celu poświęcić bardzo dużo pracy, przygotowań, sił i środków – czasem wystarczy prosty pomysł i odrobina zaangażowania.

Pierwszym elementem na który zwykle goście zwracają uwagę po wejściu na salę weselną jest plan stołów. Tomek i Ania przygotowali go w formie planu lotów – każdy stół miał przypisane określone miejsce przeznaczenia, a każdy z gości już na początku imprezy mógł wyobrazić sobie siebie u progu fajnej przygody.

A chwilę potem pojawili się oni – najsympatyczniejsza i najbardziej roztańczona załoga naszych weselnych linii lotniczych 🙂

Ten prosty pomysł stał się punktem źródłowym dla kolejnych weselnych atrakcji. Młodzi nie tracili entuzjazmu, goście ochoczo i tłumnie podchwytywali proponowane zabawy, a muzyka wesoło niosła nas w tanecznych przestworzach.

Aniu, Tomku
Niech Wasza wspólna podróż przez życie będzie najfajniejszą przygodą, której nigdy nie będziecie mieli dość. Wysokich i dalekich lotów!

Maciek i Patrycja Krysa – Grupa Double Wings

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców

Niebanalne Wesele

Kurs internetowy dla Nowożeńców